یوبی‌سافت به‌روزرسانی‌های بازی Far Cry 6 را پایان داد

1402/8/11

یوبی‌سافت به‌روزرسانی‌های بازی Far Cry 6 را پایان داد


"از میلیون ها بازیکن پرشوری که به ماجراجویی در Far Cry 6 پیوستند متشکرم! سفر شما در دنیای جذاب یارا بدون وقفه ادامه دارد، زیرا ما خدمات آنلاین را حفظ خواهیم کرد. با این حال، تیم توسعه دیگر به روز رسانی هایی را برای Far Cry 6 منتشر نخواهد کرد.

 
 Far Cry 6 هنگامی که در اکتبر 2021 راه اندازی شد، نقطه عطف قابل توجهی برای Ubisoft بود. این شرکت از آن به عنوان "بهترین سال Far Cry تا به حال برای این برند" استقبال کرد، حتی اگر آمار فروش مشخصی فاش نشد. می توان حدس زد که بازی فوق العاده خوب عمل کرد، تا حدی به این دلیل که یکی از عناوین اولیه بین نسلی بود که مدت کوتاهی پس از انتشار پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S در دسترس بود و همچنین به این دلیل که در میانه همه گیری همه گیر وارد شد.

چیزی که Far Cry 6 را متمایز کرد نقشه راه بلندپروازانه DLC آن بود. توسعه‌های Insanity، Control و Collapse چشم‌انداز تازه‌ای را در مورد شخصیت‌های شرور برجسته Vaas، Pagan Min و Joseph Seed ارائه می‌دهد. هر DLC به بازیکنان این امکان را می‌داد تا در دنیای باز مستقل به جای این دشمنان بزرگ قدم بگذارند و نگاهی اجمالی به جهان‌بینی آن‌ها ارائه دهند.

با برداشتن یک قدم جلوتر، Far Cry 6 DLC «Lost Between Worlds» را معرفی کرد که بازیکنان را به قلمروی بیگانه منتقل می‌کرد تا بتوانند زره‌های فرازمینی را برای بازگرداندن به بازی اصلی به دست آورند. این گسترش 15 چالش هیجان انگیز را ارائه کرد و به طرفداران دلایل زیادی برای بازگشت به بازی ارائه کرد.

علاوه بر این، یک بسته شروع با ارز درون بازی و لباس‌هایی با مضمون دزدان دریایی در دسترس بود، و بسته‌های DLC خاص شامل اژدهای خونین Far Cry بود.

در حالی که Far Cry 6 به طور کامل از مدل سرویس زنده استقبال نمی کرد، جریان ثابت محتوای با کیفیت بالا و قابل توجه آن را به یکی از همهجانبه ترین و ارزشمندترین تجربه های بازی یوبی سافت در حافظه اخیر تبدیل کرد. شایان ذکر است، متاسکورهای بازی معمولاً در دهه 70 قرار داشتند، اما در نوع خود به موفقیت قابل توجهی دست یافت که با این نقشه راه DLC گسترده تقویت شد.

اعلامیه یوبی سافت خودسرانه نیست. این نشان دهنده موفقیت چشمگیر استراتژی محتوای آنها است. آن‌ها آماده هستند تا درس‌های ارزشمندی را که از این سرمایه‌گذاری آموخته‌اند، در عناوین آینده Far Cry و سایر بازی‌های بالقوه جهان باز در مجموعه خود به کار ببرند."

برای اهداف سئو، مطمئن شوید که کلمات کلیدی مرتبط مانند "Far Cry 6"، "Ubisoft"، "DLC" و "بازی های جهان باز" را در محتوای خود قرار دهید و متا تگ ها و عناوین را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. .

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.