معرفی چند بازی پر طرفدار سبک دایناسوری

1402/9/2

معرفی چند بازی پر طرفدار سبک دایناسوری


اگرچه دایناسورها دیگر در زمین پرسه نمی زنند، آنها موجودیت پر رونقی در قلمرو بازی پیدا کرده اند! در دنیای هیجان انگیز بازی هایدایناسورها در سال 2024 شیرجه بزنید تا تجربه ای غوطه ور را تجربه کنید. با گیمرز همراه باشید.

 
 

ARK 2

بیایید کارها را با یک بازی سنگین وزن شروع کنیم که مطمئناً قلب بسیاری را تسخیر می کند. بازی موردانتظار ARK 2 قرار است در سال 2024 برای اولین بار به نمایش درآید و به بازیکنان نوید یک دنیای عظیم را می دهد تا زمانی که در محدوده آن بیدار شوند، به کاوش و لذت بپردازند.

اما سؤالات داغ همچنان ادامه دارد: هدف شما در این دنیای مرموز چیست؟ چه داستان هایی در مورد ساکنان آن و موجوداتی که آن را خانه می نامند باز می شود؟ خود را برای سفری آماده کنید که در آن باید از نزدیک به دنبال این پاسخ ها باشید. و بله، خود را برای گنجاندن هیجان انگیز دایناسورهایی آماده کنید که واقعاً می توانید سوار آن شوید!

تلاش برای ارتقای خود و فناوری خود را آغاز کنید و فضای خود را در این قلمرو ناشناخته بسازید. فقط مطمئن شوید که چالش‌ها را با احتیاط دنبال می‌کنید – در نهایت، ادعای این که این دنیا متعلق به خودتان است، با سهم مناسبی از برخوردهای خطرناک همراه است. سفر امن!

 

Deathground

به جای اینکه به تنهایی در این دنیا پیمایش کنید، این امکان را دارید که به تنهایی وارد بازار شوید یا یک سه نفر قدرتمند با دو گیمر دیگر تشکیل دهید. چالش؟ زنده ماندن در میان دایناسورهای بی امان که در هر گوشه ای در کمین هستند. این شکارچیان ماقبل تاریخ در حال پرسه زدن هستند و اگر مراقب نباشید می توانید وعده غذایی بعدی آنها باشید.

هر حرکتی که انجام می دهید خطر جلب توجه این دایناسورهای حیله گر را به همراه دارد. این یک بازی هوشمندانه و استراتژی است که از شما می خواهد تا روی پای خود فکر کنید و برای مقابله با هر گونه تهدید قریب الوقوع آماده باشید. به خاطر داشته باشید، اینها دشمنان معمولی نیستند - آنها شکارچیان طبیعی هستند که مهارتی برای نفوذ مخفیانه به طعمه خود دارند. تیز بمان و زنده بمان!

 

Ferocious

در واقع، دایناسورها به دلیل وحشی بودنشان مشهور هستند، و این دقیقاً همان چیزی است که شما در بازی با نام "Ferocious" با آن روبرو خواهید شد. این بازی نیز مانند ورودی قبلی ما، چشم انداز وسیع و جذابی را برای کاوش باز می کند. با این حال، پیچ و تاب در اینجا این است که شما خود را در این زمین پرفراز و نشیب به دنبال یک کشتی غرق وحشتناک می یابید، و هیچ چیز در مورد این جزیره مطابق با انتظارات نیست.

آماده باشید تا نه تنها با دایناسورها و دیگر موجودات ماقبل تاریخ روبرو شوید، بلکه با مزدوران مسلح نیز در ماموریتی برای از بین بردن شما به دلایل نامعلومی آماده شوید. با عبور از این محیط خطرناک، جایی که خطر از تهدیدات باستانی و مدرن به چشم می خورد، خطرات زیاد است. سازگار شوید، زنده بمانید و اسرار این جزیره رام نشده را کشف کنید. موفق باشید!

 

The Lost Wild

بسیاری از بازی‌های دایناسور، از جمله بازی‌هایی که قبلاً در مورد آنها صحبت کرده‌ایم، دایناسورها را صرفاً به‌عنوان هیولاهایی به تصویر می‌کشند که باید از آنها ترسید و نه بیشتر. وقتی در سرزمینی می یابید که دایناسورها آزادانه در آن پرسه می زنند، The Lost Wild رویکرد واقع گرایانه تری به چیزها خواهد داشت.

منظور ما از آن چیست؟ به عبارت ساده، همه دایناسورها "شر" نبودند و با دیدن آنها می خواستند انسان ها را بکشند. برخی احتیاط می‌کردند، برخی اصلاً به فکر انسان‌ها نبودند، و برخی حتی ممکن است با ما دوستانه رفتار کنند!

 

Instinction

آیا تم تکراری را در این بازی ها مشاهده کرده اید؟ هر کدام در دنیایی آشکار می شوند که نه تنها از دایناسورها، بلکه با پژواک های یک «تاریخ متخاصم» و عناصر مختلف جذاب دیگر پر شده است. این روند قابل توجه است.

وارد "Instinction" شوید، جایی که به جای یک کاشف می روید که به شکافی برخورد می کند، دروازه ای به سوی سرزمین عجایب ماقبل تاریخ. با این حال، تنهایی یک لوکس است که در اینجا از آن لذت نخواهید برد. یک تمدن پر رونق در این شکاف وجود دارد که به طور جدی به حفاظت از دایناسورهایی که در مناظر آن پرسه می زنند اختصاص یافته است.

با این حال، جذابیت این قلمرو منحصر به فرد فراتر از همزیستی انسان ها و دایناسورها است. اسرار پنهانی را که در درون نهفته است، کشف کنید، و در اسرار موجود در هم تنیده شوید تا این مکان خارق العاده را شکل دهید. سفر شما نه تنها نوید ملاقات با موجودات باستانی را می دهد، بلکه مجموعه ای از داستان های مرموز را نیز در انتظار کشف شدن است. کاوش مبارک!

 

 

 

 

 

 

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.