تعطیلی استادیو ولایشن بعد از 30 سال سابقه در زمینه بازی های ویدئویی

1402/6/12

تعطیلی استادیو ولایشن بعد از 30 سال سابقه در زمینه بازی های ویدئویی


با دلی سنگین خبر تاسف‌بار تعطیلی استودیوی بازی سازی Volition ولایشن را به اشتراک می‌گذاریم، استودیوی محبوب با میراث غنی بازی که سه دهه را در بر می‌گیرد. این تصمیم با تلاش‌های بازسازی گروه امبریسر Embracer، شرکت مادر انجام شده است.

در پست اخیر لینکدین، ولایشن از بسته شدن فوری درهای خود خبر داد. آنها اشتیاق عمیق خود را برای جامعه خود و تعهد خود به ارائه شادی و هیجان به طرفداران ابراز کردند. با این حال، طرح های بازسازی که توسط گروه امبریسر آغاز شد، در نهایت به این تصمیم دشوار منجر شد.

 برای کسانی که با ولایشن آشنا نیستند، آنها خالق عناوین نمادینی مانند Red Faction و فرنچایز بسیار محبوب Saints Row هستند. آخرین نسخه آنها، راه‌اندازی مجدد Saints Row، قرار است در عرضه‌های پلی‌استیشن پلاس برای سپتامبر 2023 نمایش داده شود. در حالی که بازی از برخی انتظارات پایین‌تر بود، امیدوار بود که ولایشن بتواند با تکرارهای بعدی این سری محبوب بازگردد.

تمرکز فعلی این استودیو بر ارائه کمک های شغلی به کارمندان متعهد خود، تضمین انتقال آرام به فرصت های جدید است. ما صمیمانه امیدواریم که افراد با استعداد در ولایشن همچنان به تجربه های هیجان انگیز بازی در صنعت کمک کنند.

در مورد آینده گروه امبریسر، تنها زمان تأثیر تلاش‌های بازسازی آنها را آشکار خواهد کرد. ما همچنان خوشبین هستیم که این تغییرات منجر به ایجاد محتوای هیجان انگیزتر و لذت بخش تر برای طرفداران در سال های آینده شود.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.