Warhammer 40,000: Darktide یک به‌روزرسانی رایگان دو قسمتی را دریافت خواهد کرد

1402/8/23

Warhammer 40,000: Darktide یک به‌روزرسانی رایگان دو قسمتی را دریافت خواهد کرد


Warhammer 40,000: Darktide در ابتدا با چالش‌هایی با مشکلات مربوط به عملکرد، سیستم ساخت ناقص، فروشگاه نقدینگی پایین‌تر و پیشرفت ناسازگار مواجه بود. با این حال، بازی بازگشتی دوباره پیدا کرده است و پس از بازسازی درخت استعدادهای اخیر، نقدهای "بسیار مثبت" را در Steam به دست آورده است.با گیمرز همراه باشید. به مناسبت یک سالگی، Fatshark یک به‌روزرسانی رایگان دو قسمتی را اعلام می‌کند که بازیکنان را به کارناوال می‌برد و تعهد توسعه‌دهنده را به بهبود مستمر نشان می‌دهد.

 
 

The Traitor Curse که جمعه گذشته اعلام شد، شاهد انتشار دو قسمتی خواهد بود. بخش اولیه قرار است در این ماه راه اندازی شود و نیمه دوم آن "قبل از تعطیلات زمستانی" منتشر شود. طبق اعلامیه، قسط اول قرار است ویژگی های زیر را ارائه دهد:

یک سینمایی جدید را تجربه کنید: انگیزه‌های Moebian 6th را کشف کنید و کارناوال را کشف کنید، منطقه‌ای جذاب و بی‌اعتبار که نویدبخش سرگرمی‌های فراگیر و متجاوزانه است.

وارد یک منطقه و ماموریت جدید شوید: در قلب عملیات Moebian 6th شیرجه بزنید و با انبوهی از دشمنان در Mercantile، واقع در کارناوال مبارزه کنید.

از ویژگی Inspect استفاده کنید: بارگیری بازیکنان را به طور یکپارچه در The Mourningstar بررسی کنید.

درخت استعدادهای جانباز به روز شده را کاوش کنید: از تغییرات و ترفندهای متعددی که در درخت Veteran معرفی شده است، لذت ببرید، اکنون با اضافه شدن Keystones. توجه داشته باشید که با توجه به این تغییرات، پیشکسوتان شاهد بازنشانی درخت استعداد خواهند بود که بازیکنان را ملزم به تخصیص مجدد امتیاز استعداد می کند.

اگرچه این منطقه بدون تردید فضای گوتیک را در بر می گیرد، اما به جوهره تاریک 40k وفادار می ماند، اسکرین شات های اولیه یک انفجار رنگی بسیار مورد نیاز را به Darktide تزریق می کنند - یک پیشرفت قابل توجه از زمان راه اندازی آن. در حالی که زیبایی‌شناسی کثیف، قوی و ظالمانه Imperium غیرقابل انکار سرد است، اما در طول زمان احساس یکنواختی پیدا می‌کند. ترکیب ظریف قهوه‌ای ماسه‌ای و طعم‌های خاکستری کلیسای جامع نتوانست چیزها را تکان دهد تا رضایت من را جلب کند.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.