طراح روایت World Of Warcraft پس از ترک بی سر و صدا در پاییز گذشته دوباره ظاهر شد

1402/11/25

طراح روایت World Of Warcraft پس از ترک بی سر و صدا در پاییز گذشته دوباره ظاهر شد


جدایی استیو از World of Warcraft و Blizzard، علیرغم تصدی وی از سال 2015، به تازگی فاش شده است. در این مدت، او در توسعه چهار بسته الحاقی آخر: Legion (2016)، Battle for Azeroth (2018)، Shadowlands (2020) مشارکت داشته است. ، و Dragonflight (2022). همچنین حدس زده می شود که او ممکن است در الحاقیه آینده، The War Within که قرار است امسال منتشر شود، نقش داشته باشد. با گیمرز همراه باشید.

بر اساس گزارش PC Gamer، استیو خروج خود از World of Warcraft و Blizzard را در لینکدین اعلام کرد و فاش کرد که او در ماه نوامبر، یک ماه قبل از نهایی شدن خرید Activision Blizzard King توسط مایکروسافت در 13 اکتبر 2023، ترک کرده است.

برخی از طرفداران حدس زده بودند که ممکن است تنش هایی بین استیو و کریس متزن، توسعه دهنده کهنه کار بلیزارد که اخیراً برای رهبری World of Warcraft به این شرکت بازگشته، وجود داشته باشد. با این حال، استیو تصریح کرد که جدایی او با کریس متزن ارتباطی نداشت و اظهار داشت:

"تصمیم من برای ترک تحت تاثیر ترجیح من برای کار از راه دور بود، زیرا به شدت به کارآمدی همکاری آنلاین در تیم ها اعتقاد دارم."

پس از هشت سال کار اختصاصی بر روی یک بازی واحد، WoW، که در خط داستانی و کارگردانی آن برای سال‌های آینده مشارکت داشت، به‌طور فزاینده‌ای به کاوش در مسیرهای خلاقانه جدید تمایل پیدا کردم.

با استفاده از فصل تعطیلات، کمی وقت گذاشتم تا استراحت کنم و بنزین بزنم. در حالی که آماده اعلام حرکت بعدی خود نیستم، مشتاقانه منتظر آنچه در سال 2024 در انتظارم است هستم.

خوشبختانه توانستم با شرایط خودم ترک کنم و یک استراحت کوتاه از صنعت داشته باشم. گمانه زنی ها حاکی از آن است که در حوالی زمان خروج من، مایکروسافت یا اکتیویژن بلیزارد ممکن است خروج داوطلبانه را به کارمندان خود ارائه کرده باشند، به ویژه با توجه به اخراج های برنامه ریزی شده بعدی در اکتیویژن. در حالی که این یک حدس باقی می ماند، یک احتمال است.

ما به استیو به دلیل بازنشستگی از World of Warcraft تبریک می گوییم و مشتاقانه منتظر دیدن مشارکت های آینده او در دنیای بازی های ویدیویی هستیم.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.