تاریخ برنامه های جلسه تست سرور XDefiant فاش شد

1403/1/28

تاریخ برنامه های جلسه تست سرور XDefiant فاش شد


چند ماه اختلاف بین تیم XDefiant و Insider Gaming وجود دارد. Insider Gaming در مورد مسائل احتمالی محل کار در تیم گزارش داده است و منبع آنها در XDefiant به نظر می رسد که آنها همچنان به دنبال آخرین گزارش خود هستند. با این حال، یک گرفتاری وجود دارد.

Insider Gaming همچنین تاکید می کند که علیرغم اطمینان آنها به اطلاعات، برنامه های یوبی سافت در معرض تغییر است و تاریخ عرضه یا بازه زمانی قابل تنظیم است. با این حال، آنها جزئیات زیر را ارائه می دهند:

یوبی سافت قصد دارد این آزمایش را در 19 آوریل 2024، جمعه آینده آغاز کند. علاوه بر این، Insider Gaming پیشنهاد می‌کند که اگرچه یوبی‌سافت در ابتدا یک پنجره آزمایشی دوازده ساعته را اعلام کرد، ممکن است بسته به شرایط آن را برای کل آخر هفته تمدید کند.

بیایید دلیل اصلی سر و صدای زیاد پیرامون XDefiant را نادیده نگیریم. این فقط به این دلیل نیست که یوبی سافت آن را به عنوان یکی از عناوین اصلی آینده خود معرفی می کند، یا به دلیل چهره های قابل توجهی مانند مارک روبین درگیر، یا حتی کراس اوور با فرنچایزهای معتبر نیست.

این هیجان ناشی از بازخورد مثبتی است که بازی از اینفلوئنسرها و گیمرهایی که در تست‌های بتای بسته و باز شرکت کرده‌اند دریافت کرده است. در حالی که یوبی سافت در حال حاضر یک رقیب سرسخت برای فرنچایز ندای وظیفه اکتیویژن در حوزه خدمات زنده است، به خصوص با Rainbow Six Siege، چشم انداز یک "قاتل ندای وظیفه" که توسط جانبازان فرنچایز Call of Duty ساخته شده است، همچنان ادامه دارد. توجه استودیوهای اصلی بازی AAA خارج از اکتیویژن را جلب کرد.

مطمئنا یوبی سافت به طور دقیق در حال برنامه ریزی مسیر این نسخه است. در حالی که ضرب المثل "بازی با تاخیر در نهایت خوب است، اما یک بازی عجولانه برای همیشه بد است" صادق است، پویایی بازی های سرویس زنده مستلزم یک تصمیم استراتژیک در مورد زمانی است که XDefiant آماده عرضه است. کمال هدف نیست، بلکه داشتن محتوا و ویژگی های کافی برای جذب طرفداران بسیار مهم است. نگرانی اصلی یوبی سافت در باز کردن پتانسیل کامل XDefiant است، وظیفه ای که آنها نمی توانند از عهده آن برآیند، به ویژه با توجه به موفقیت آمیز تلاش های اخیرشان.

این شامل سرمایه‌گذاری‌های قابل توجهی مانند Skull & Bones، در کنار پروژه‌های جاه‌طلبانه‌ای است که شکست خوردند، مانند Avatar: Frontiers of Pandora. برای علاقه مندانی که مشتاقانه منتظر چیزی تازه در ژانر تیراندازی آنلاین هستند، امید این است که XDefiant انتظارات را برآورده کند.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.