تیم XDefiant قول عدم وجود SBMM در بازی معمولی را می دهد، بنابراین در زمان راه اندازی نیز SBMM وجود نخواهد داشت

1403/2/26

تیم XDefiant قول عدم وجود SBMM در بازی معمولی را می دهد، بنابراین در زمان راه اندازی نیز SBMM وجود نخواهد داشت


در پست اخیر وبلاگ خود، آنها موضع خود را در مورد همسریابی مبتنی بر مهارت (SBMM)، به ویژه در بازی های معمولی، روشن کردند. تاکید کردند:

"لیست پخش معمولی ما بدون خواستگاری مبتنی بر مهارت کار می کند. ما کاملاً معتقدیم که نبود SBMM برای ایجاد یک تجربه بازی پویا و لذت بخش در طولانی مدت بسیار مهم است.

بیایید صادق باشیم، خواستگاری مبتنی بر مهارت باعث می شود هر مسابقه گاه به گاه احساس تکراری کند. این منجر به چرخه ثابتی از بازی‌های پراسترس و یکسان می‌شود، مشابه آنچه در بازی‌های رتبه‌بندی شده می‌بینید.

ما بر این عقیده هستیم که لیست‌های پخش معمولی باید سرگرمی را در اولویت قرار دهند و حذف SBMM کلید دستیابی به آن است. برای کسانی که به دنبال تجربه‌ای رقابتی‌تر و هر ثانیه شمارش می‌شوند، حالت رتبه‌بندی ما به اولویت‌های شما پاسخ می‌دهد."

همانطور که تیم همچنین تصریح کرد، بازی رتبه بندی شده در زمان راه اندازی در دسترس نخواهد بود. بنابراین، XDefiant در ابتدا فقط بازی معمولی را بدون هیچ گونه خواستگاری مبتنی بر مهارت (SBMM) ارائه می دهد.

SBMM تمایل دارد به یک موضوع تفرقه‌انگیز در بین علاقه‌مندان به تیراندازی چند نفره تبدیل شود. از نظر تئوری، هدف SBMM جفت کردن بازیکنان با افراد دیگر با سطح مهارت مشابه است و تضمین می کند که مسابقات برای همه، از تازه واردان گرفته تا گیمرهای باتجربه، لذت بخش باشد.

با این حال، در عمل، SBMM اغلب یک فضای متشنج برای کسانی که بازی را جدی می گیرند ایجاد می کند. شانس درس گرفتن از اشتباهات را از آنها سلب می کند و آنها را مجبور می کند که مرتباً در رتبه خود قرار بگیرند. علاوه بر این، مواردی وجود دارد که بازیکنان بسیار ماهر خود را در تیم‌هایی با بازیکنان کم‌تجربه می‌یابند که منجر به شکست‌هایی خارج از کنترل آنها می‌شود. این وضعیت به ویژه برای رقبای ورزش های الکترونیکی چالش برانگیز است.

نمی‌توانیم تضمین کنیم که XDefiant این رویکرد را به‌طور نامحدود حفظ خواهد کرد، اما در هفته‌های اولیه پس از راه‌اندازی، بازیکنان می‌توانند مطمئن باشند که یک تجربه تیراندازی چند نفره بدون محدودیت‌های SBMM ارائه می‌کند.

علاوه بر این، تیم معیارهای دیگری را برای همسریابی هم برای بازی های معمولی و هم برای بازی های رتبه بندی مشخص کرد. یکی از ویژگی های قابل توجه قفل دستگاه ورودی است. پس از وارد شدن به Matchmaking، دستگاه ورودی انتخابی شما - چه کنترلر کنسول یا ماوس و صفحه کلید - ثابت می شود. تا زمانی که از لابی خارج نشوید، گزینه تعویض کنترلرها را نخواهید داشت.

XDefiant شامل یک ویژگی برای شناسایی کنترلر شما است که به عنوان دستگاه ورودی شما نیز شناخته می شود، که در معیارهای مطابقت لحاظ می شود. با این حال، به نظر می رسد یوبی سافت تلاش هایی برای دستکاری سیستم را پیش بینی می کند و به بازیکنان توصیه می کند این کار را انجام ندهند. تنها زمان نشان خواهد داد که این اقدام تا چه حد در جلوگیری از رفتار نامطلوب موثر است.

XDefiant قرار است در ۲۱ می ۲۰۲۴ برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری X|S و ویندوز از طریق Ubisoft Connect عرضه شود. لطفا توجه داشته باشید که بازی از طریق Steam قابل دسترسی نخواهد بود.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.