تنظیمات انرژی سبز و پشتیبانی Google Home برای ایکس باکس اکنون برای همه در دسترس است

1402/6/19

تنظیمات انرژی سبز و پشتیبانی Google Home برای ایکس باکس اکنون برای همه در دسترس است


مایکروسافت اخیراً آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری خود را برای Xbox Series X/S و Xbox One منتشر کرده است که طیف وسیعی از ویژگی‌ها را ارائه می‌کند که قبلاً در انحصار Xbox Insiders بود. یکی از موارد برجسته مجموعه ای از اقدامات صرفه جویی در انرژی است که برای کاهش انتشار کربن طراحی شده است.

با این به‌روزرسانی، کنسول‌های ایکس‌باکس به‌طور پیش‌فرض، بازی‌ها و به‌روزرسانی‌ها را در دوره‌هایی با شدت کربن کم، که براساس داده‌های منطقه‌ای تعیین می‌شود، دانلود می‌کنند. این رویکرد سازگار با محیط زیست تضمین می کند که دانلودهای خودکار کمترین تأثیر زیست محیطی را دارند. علاوه بر این، فرآیند خاموش شدن کنسول برای حداکثر صرفه جویی در انرژی بهینه شده است. اگرچه ممکن است شروع بازی پس از روشن شدن کمی بیشتر طول بکشد، این تغییر می تواند منجر به صرفه جویی در هزینه در قبض انرژی شما شود. البته، کاربران این گزینه را حفظ می‌کنند که کنسول را برای دسترسی سریع‌تر به حالت آماده به کار برگردانند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه معرفی شده در به روز رسانی فوریه، ادغام با برنامه Google Home در دستگاه های تلفن همراه است. این به شما امکان می دهد از دستگاه تلفن همراه خود به عنوان یک کنترل از راه دور لمسی برای کنسول ایکس باکس خود استفاده کنید و عملکردهایی مانند روشن یا خاموش کردن آن، پیمایش صفحه و کنترل پخش رسانه را فعال می کند - همه اینها به راحتی تلفن هوشمند شما است. به سادگی دستگاه های خود را در برنامه Google Home به روز کنید و Xbox خود را برای شروع انتخاب کنید.

در نهایت، به‌روزرسانی به شما این امکان را می‌دهد که هنر بازی را هنگام انتخاب کاشی‌ها در صفحه اصلی پنهان کنید. به طور معمول، انتخاب یک کاشی بازی، هنر بازی مرتبط را در صفحه اصلی شما نمایش می دهد. با این به‌روزرسانی، می‌توانید به جای آن یک رنگ ثابت را نمایش دهید.

برای استفاده از این ویژگی مراحل زیر را دنبال کنید:
1. به Settings > General > Personalization > My Background بروید.
2. «رنگ ثابت و هنر بازی» را انتخاب کنید.
3. از ضامن در گوشه سمت راست پایین صفحه برای انتخاب بین نمایش هنر بازی یا یک رنگ ثابت استفاده کنید.

به‌روزرسانی فوریه Xbox در حال حاضر در حال عرضه است، بنابراین باید یا آن را دریافت می‌کردید یا اعلان آماده بودن برای نصب دریافت می‌کردید. اگر هنوز ویژگی‌های جدید را دریافت نکرده‌اید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات > سیستم > به‌روزرسانی‌ها و کلیک بر روی «به‌روزرسانی کنسول»، به‌روزرسانی را به‌صورت دستی فعال کنید. با این کار فرآیند به روز رسانی آغاز می شود.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.