بهترین سلاح ها در بازی استارفیلد و چگونگی بدست آوردن آنها

1402/6/18

بهترین سلاح ها در بازی استارفیلد و چگونگی بدست آوردن آنها


قدرتمندترین سلاح ها را در کهکشان استارفیلد کشف کنید. انتخاب‌های برتر ما با سطوح نادر متفاوت، که در اوایل بازی از طریق مأموریت‌های خاص قابل دستیابی هستند. این فهرست دارای اسلحه‌هایی با نام منحصربه‌فرد است، به استثنای یافته‌های تصادفی یا سلاح‌های ساخته‌شده پیشرفته با استفاده از مدهای سلاح. با گیمرز همراه باشید. در حالی که مدهای اسلحه سفارشی سازی نهایی را ارائه می دهند، می توانید با انجام ماموریت های درون بازی، سلاح های گرم غیرقابل توقف را ایمن کنید. برای گیمرهایی که قصد تسلط در هر مرحله بازی را دارند، در اینجا مجموعه ای از تسلیحات مرگبار وجود دارد که همیشه با راهنمای گام به گام ما به آنها دسترسی خواهید داشت.

 

Sir Livingstone’s Pistol: Jemison

Sir Livingstone’s Pistol: Jemison (سیستم آلفا قنطورس) – آتلانتیس جدید – این تپانچه قدیمی زمین را با انتخاب ویژگی «Kids Stuff» و بازدید از والدین خود پس از پیوستن به جناح صورت فلکی در داستان اصلی به دست آورید.

 

Despondent Assassin: Akila
     Despondent Assassin: Akila (سیستم Cheyenne) – شهر آکیلا - برای به دست آوردن این سلاح، ماموریت "Leader of the Pack" را در شهر آکیلا تکمیل کنید، بخشی از یک سری ماموریت های مربوط به دفاع از شهر آکیلا.

 

Peacemaker: Ixyll 2 (Ixyll System) – Eleos Retreat
     Peacemaker: Ixyll 2 (Ixyll System) – Eleos Retreat - با تکمیل ماموریت های Dead Stop و Peacemaker، در مرکز منطقه Eleos Retreat، این تفنگ تک تیر قدرتمند را به دست آورید.

 

Deadeye: Akila
     Deadeye: Akila (سیستم Cheyenne) - شهر آکیلا - جایزه برای پیوستن به Freestar Rangers Faction، این هفت تیر منحصر به فرد و قدرتمند با حکاکی ها وقتی با ارتقاهای مهارت گواهینامه تپانچه ترکیب می شود، یک سلاح قدرتمند در اوایل بازی است.

 

Keelhauler: Suvorov (System Kryx)
     Keelhauler: Suvorov (System Kryx) - کلید - پاداش برای تکمیل ماموریت "Echoes of the Past" برای جناح ناوگان قرمز رنگ. این هفت تیر تمام اتوماتیک قدرت شلیک سریعی را فراهم می کند.

     Novablast Disruptor: Alpha Volii (System Volii) – نئون - این تفنگ شوک را به عنوان پاداشی برای رسیدن به نیمه راه داستان جناح صنایع Ryujin به دست آورید. به جای کشتن، بیهوش می‌شود و امکان برداشتن مخفیانه را فراهم می‌کند.

     Revenant: Suvorov (System Kryx) - کلید - این MagStorm اصلاح شده را با یک مجله گسترده به عنوان پاداشی برای تکمیل ماموریت "Legacy's End" برای ناوگان زرشکی به دست آورید.

     X-989 Microgun: Jemison (آلفا قنطورس) - آتلانتیس جدید - توسط پاسگاه UC در هنگام آماده سازی برای یکی از ماموریت های نهایی جناح پیشتاز مستعمره متحد داده شده است. این مینی تفنگ یک پاداش + 30٪ در برابر بیگانگان وارد می کند.

     Eternity’s Gate - توسط فرستاده، یکی از دو رئیس آخر در پایان داستان اصلی، رها شده است. این اسلحه در کنار دیگر اسلحه باس نهایی بهترین بازی به حساب می آید.

     خشونت Unmitigated - Droped by the Hunter، گزینه رئیس نهایی دیگر در پایان داستان اصلی. این تفنگ لیزری تک شلیک دارای مودهایی است و صدمات باورنکردنی وارد می کند.

این لیست شامل سلاح های منحصر به فرد و غیر تصادفی مورد علاقه ما در Starfield است. اگر فکر می‌کنید ما موردی را از دست داده‌ایم، لطفاً به ما اطلاع دهید، زیرا ما به طور مداوم زرادخانه خود را با اکتشافات شگفت‌انگیز به‌روز می‌کنیم.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.