با انتشار یک تریلر دیگر از Mortal Kombat 1 از یک شخصیت جدید رونمایی شد

1402/5/9

با انتشار یک تریلر دیگر از Mortal Kombat 1 از یک شخصیت جدید رونمایی شد


لیو کانگ، جانی کیج، کنشی، کونگ لائو، و یک جنگجوی ناشناس که از طریق یک پورتال وارد می شوند.

دیشب ما یک رونمایی دیگر از Mortal Kombat 1 دریافت کردیم که تأیید می‌کند که Geras به عنوان نگهبان ساعت شنی بازگشته است. این بار، او در کنار نگهبان جدید زمان، لیو کانگ، پس از مرگ کرونیکا در آخرین بازی، کار می کند. با گیمرز همراه باشید.
با این حال، طرفداران فکر می کنند که تریلر شخصیت دیگری را نیز فاش می کند ، آنها فقط نمی دانند او کیست. اد بون که همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای ترول کردن طرفداران است، در حال بازی کردن با آن است و اسکرین شات مرد مرموز را به اشتراک می‌گذارد. این باعث شده طرفداران مطمئن نباشند که آیا او یک مبارز است، یا یک شخصیت کاملاً جدید، یا کسی که هیچ داستانی ندارد.
این شخصیت اصلاً در تریلر به‌طور برجسته نشان داده نمی‌شود و در یک عکس گروهی از شخصیت‌های تأیید شده دیگر مانند لیو کانگ، جانی کیج و کنشی ظاهر می‌شود. او در کنار دیگران از یک پورتال می آید و محیط اطرافش را می گیرد. تنها مشکل این است که مشخص نیست او کیست و او قطعاً یکی از مبارزان اصلی لیست تایید شده نیست.

طرفداران تئوری های خود را دارند ، به خصوص اکنون که اد بون این مرد را تایید کرده است. بسیاری بر این باورند که او کول یانگ، قهرمان جدیدترین اقتباس فیلم لایو اکشن است. در میان طرفداران صحبت هایی درباره حضور او در Mortal Kombat 11 به عنوان یک جنگنده DLC وجود داشت، اما NetherRealm قبل از اینکه این موضوع به واقعیت تبدیل شود، توسعه این بازی را متوقف کرد. اکنون، با ادغام زمان‌بندی‌های مختلف، Mortal Kombat 1 می‌تواند فرصتی عالی برای کول باشد تا اولین بازی خود را در این بازی اجرا کند.

 

 
 

 با این حال، او انتخاب عجیبی برای داستان اصلی خواهد بود، زیرا باید به فیلم 2021 گره بخورد. به نظر می‌رسد که او احتمالاً یک مبارز Kameo باشد، اگرچه ممکن است NetherRealm بخواهد همه چیز را برای تبلیغ فیلم انجام دهد، به خصوص که قرار است به‌زودی دنباله‌ای از آن ساخته شود.

نامزد دیگر کای است، شخصیتی که از زمان Mortal Kombat: Armageddon در سریال ظاهر نشده است. به نظر می رسد که او به احتمال بیشتری نسبت به کول در فهرست اصلی قرار بگیرد زیرا قبلاً برای Earthrealm در این بازی ها جنگیده بود. توسعه دهندگان حتی در نظر داشتند او را دوباره در Mortal Kombat X معرفی کنند، بنابراین واضح است که او به طور کامل فراموش نشده است. همانطور که دیگران اشاره می کنند، این شخصیت برای کای کاملاً متفاوت به نظر می رسد، بنابراین ممکن است که او هم نباشد.

البته گزینه سومی هم وجود دارد، و گزینه ای که کمی خسته کننده تر است. ممکن است او فقط یک NPC پس‌زمینه باشد. درست است، ما به دنبال نکاتی در مورد آنچه قرار است در هر نوبت باشد، گشته‌ایم. شاید این فقط یه رفیق باشه در هر صورت، می‌توان انتظار داشت که شخصیت‌های بیشتری در این زمینه به نمایش درآیند، بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم.

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.