پلی‌استیشن اعلام کرد: هدست پالس اِلیت و هدفون گوش پالس اکسپلور را رونمایی می‌کند

1402/6/3

پلی‌استیشن اعلام کرد: هدست پالس اِلیت و هدفون گوش پالس اکسپلور را رونمایی می‌کند


پلی‌استیشن امروز پرده‌ی راز دو دستگاه صوتی جدید به نام‌های "پالس اِلیت" و "پالس اکسپلور" را برداشت؛ هر دو این دستگاه‌ها به عنوان گزینه‌های محبوب هدست بازی برای پلی‌استیشن 5 (PS5) طراحی شده‌اند، اما با در نظر گرفتن پرتال پلی‌استیشن آینده نیز طراحی شده‌اند. به علاوه، این هدست پالس اِلیت و هدفون گوش اکسپلور از تکنولوژی صوتی جدید به نام "پلی‌استیشن لینک" بهره می‌برند و کاملاً سازگاری با PS5 از طریق یک آداپتور را فراهم می‌کنند، همچنین از پشتیبانی بلوتوث برای کامپیوترهای شخصی و تلفن‌همراه نیز برخوردارند.

در زیر، به دقت به دو افزودنی جدید به خانواده‌ی صداهای پالس نگاهی می‌اندازیم. پلی‌استیشن به زودی جزئیات مربوط به قابلیت خرید پیش‌خرید و تاریخ‌های عرضه را اعلام خواهد کرد.

پالس اِلیت یک هدست پریمیوم است که توسط تکنولوژی صوتی جدید و شیک به نام پلی‌استیشن لینک تغذیه می‌شود. این تکنولوژی به صورت طبیعی وقتی به پرتال پلی‌استیشن وصل شود، عمل می‌کند، در حالی که برای استفاده در PS5 نیاز به یک آداپتور USB (جداگانه به فروش می‌رسد) دارید. اما بعد از همگام‌سازی، شما از تاخیر کم و صدای بی‌ضرر بهره‌مند خواهید شد. آداپتور پلی‌استیشن لینک همچنین با کامپیوترهای شخصی/مک نیز کار می‌کند، بنابراین شما می‌توانید از همان مزایا استفاده کنید.

با این حال، پالس اِلیت نیز از پشتیبانی بلوتوث برای دستگاه‌های شما بهره‌می‌برد و شما می‌توانید به دو دستگاه به صورت همزمان متصل شوید (یکی از طریق پلی‌استیشن لینک و دیگری از طریق بلوتوث). پالس اِلیت دارای یک میکروفون قابل جمع‌شدن، کنسل‌کردن نویز با هوش مصنوعی و یک قرارگیری برای شارژ در هنگام عدم استفاده است.

اگر شما ترجیح می‌دهید که از هدفون‌های گوشی قابل حمل استفاده کنید، بهتر است به هدفون گوشی پالس اکسپلور نگاهی بیندازید. این هدفون‌ها به علاوه از همان تکنولوژی لینک که در مدل اِلیت مشاهده می‌شود، از دو میکروفون دوگانه و هوش مصنوعی داخلی برای بهبود تجربه شما استفاده می‌کنند. آن‌ها همچنین با یک جعبه شارژ همراه هستند و صدای بی‌ضرری را ارائه می‌دهند. همچنین مشابه اِلیت، آن‌ها پشتیبانی از اتصال همزمان بلوتوث و لینک دارند و با آداپتور سازگار خواهند بود تا از تکنولوژی پلی‌استیشن لینک بر روی PS5، کامپیوترهای شخصی و مک استفاده کنید.

 

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.