بازسازی Starfield توسط طرفداران و ارتقای تجربه بازی

1402/10/10

بازسازی Starfield توسط طرفداران و ارتقای تجربه بازی


از برخورد با معابد خسته کننده در استارفیلد خسته شده اید؟ خب تو تنها نیستی حتی طرفداران متعهد بازی نیز این مناطق را کند و سخت می دانند، بنابراین گروهی از علاقه مندان برای بهبود تجربه گیم پلی، کار را به دست گرفته اند.

در Nexus، مدهای مختلفی با هدف کاهش درد ناوبری در معابد انجام می شود. یکی از مدهای قابل توجه، با نام مناسب "Less Annoying Temples" توجه Game Rant را به دلیل توانایی آن در ساده کردن گیم پلی معبد جلب کرد. این مد برخی از ناامیدکننده‌ترین عناصر، مانند رفت و برگشت بیش از حد، پاپ‌آپ‌های آموزشی آزاردهنده و نیاز به مقابله با پنج اعوجاج را حذف می‌کند. با تشکر از این مد، بازیکنان فقط باید از یک اعوجاج عبور کنند، که باعث کاهش ساییدگی کلی می شود. علاوه بر این، این مد تضمین می‌کند که ماموریت‌های جدید به‌طور خودکار اختصاص داده می‌شوند و نیاز به سفر مداوم به خانه را از بین می‌برد.

اما این تنها گزینه برای کسانی نیست که به دنبال بهبود تجربه معبد خود هستند. "معزل های کوتاه معبد" حالت دیگری است که با نیاز به یک یا سه ضربه حلقه برای تکمیل پازل ها را ساده می کند. از طرف دیگر، اگر اصلاً حوصله معما ندارید، می‌توانید «No More Temple Puzzles» را انتخاب کنید، یک مد محبوب با بیش از 23000 بارگیری که به بازیکنان امکان می‌دهد به طور کامل معابد را دور بزنند.

اگرچه Starfield ممکن است به اوج برخی از RPG های دیگر Bethesda نرسیده باشد، اما دارای یک جامعه مودینگ اختصاصی است. با وجود انتقادات و نقدهای متفاوت، این بازی از نظر فروش به موفقیت قابل توجهی دست یافت و در میان پرفروش ترین بازی های استیم قرار گرفت. در دسترس بودن Game Pass از روز اول احتمالاً به پایگاه گسترده بازیکنان آن کمک کرده است.

علیرغم ارقام فروش چشمگیر، استارفیلد به ویژه در تعطیلات، سهم نسبتاً منفی خود را از نقدهای منفی دریافت کرده است. از هم‌اکنون، بررسی‌های اخیر در دسته «بیشتر منفی» باقی مانده‌اند که به استقبال کلی «مخلوط» کمک می‌کند. با این وجود، این بازی طرفداران پرشور خود را دارد که استدلال می کنند ممکن است انتقادات اغراق آمیز باشد.

 

 

موارد زیر را هم حتما مطالعه کنید:
1- Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2024 به صورت آنلاین پخش خواهد شد

2- بازی ظهور رونین با سه حالت سختی بازی منتشر خواهد شد

3- اقدامات نظارتی چین باعث آشفتگی بازار برای Tencent و NetEase شده است

 

نویسنده: وبسایت گیمرزنظرات کاربران


هنوز نظری وارد نشده است.